S.s.s

Fatih halı yıkama 09

S.s.s Sıkça sorulan sorular sayfası. Merhabalar sıkça sorulan sorular sayfamızda aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Fatih halı temizlik şirketleri, Profesyonel Fatih halı yıkama fabrikası.

Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Halılar tam otomatik halı yıkama makinesinde tek ve duru temiz suda el değmeden yıkanmaktadır.

Halı Yıkamanın Metre Kare Fiyatı Ne kadar?

Halı yıkama fiyatlarımız yıkanacak halının cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple güncel halı yıkama fiyat bilgisi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hangi İlçelerde Hizmet Sunuyorsunuz?

Fatih halı yıkama fabrikası İstanbul’un tüm ilçelerinde halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetleri vermektedir.

Halıların Başına Herhangi Bir Durum Geldiğinde Nasıl Hallediyorsunuz?

Öncelik le şunu belirtmeliyiz ki fabrikamız sigortalı bir halı yıkama fabrikasıdır, Fabrikamıza yangın, Su basması, Çalınma gibi durumlar meydana gelmesi durumunda halılarınızın bedeli sigortamız tarafından ödenir.

Hangi Saatler Arası Hizmet Sunuyorsunuz ? Size Hangi Zaman Diliminde Nasıl Ulaşırız?

Firmamız 7/24 halı yıkama hizmetleri vermektedir. Telefonlarımızı Saat : 08:30 – 22:00 saatleri arası direk iletişim numaralarımızdan arayarak, Saat: 22:00 – 08:30 saatleri arası da WhatsApp yada irtibat numaramıza mesaj atarak merak ettiğiniz soruları sorabilir ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz.